Doprava je jednou z největších výzev při nákupu a prodeji korálů online.

Pro prodejce jsou obvyklé přepravní podmínky poskytovatelů expresních služeb stěží konkurenceschopné a nákup přepravního materiálu, jako jsou polystyrenové krabice, kartonové krabice a tepelné obaly, lze obvykle provádět pouze ve velkém množství a dále zvyšuje náklady na přepravu.

Pro kupující je často největší výzvou příjem zvířat, kdo je už přes týden doma a může si své nové poklady převzít nebo kdo je ochoten akceptovat často velmi drahé sobotní příplatky?

Aby byl nákup a prodej online ještě zábavnější, CommunityCorals vám pomůže se všemi těmito výzvami!

Výzvám prodejců čelíme v samostatném článku, ve kterém představujeme alternativu k polystyrenovým krabicím a možnost levné expresní dopravy pro každého. odkaz na příspěvek

V tomto článku bychom se rádi zaměřili na přepravní síť našeho logistického partnera UPS, s jejíž pomocí může v požadovaném termínu proběhnout expedice i příjem a la Click&Collect.

Při objednávce od CommunityCorals nabízíme možnost „Klikni a vyzvedni – flexibilní vyzvednutí v balíkovém obchodě UPS“ a výběr požadovaného termínu doručení. Tímto způsobem může být zásilka odeslána v požadovaný den do blízkého balíkového obchodu UPS. Zásilku lze například pohodlně vyzvednout po práci na UPS balíkovně.

Přeprava korálů - snadná      Přeprava korálů - snadná

Najít obchod se zásilkami vás zavede k lokátoru UPS, který můžete použít k identifikaci vhodného obchodu se zásilkami. Svůj vhodný balíkový obchod najdete zde: LINK.

Myslíme si, že můžeme zajistit co nejjednodušší a nákladově nejefektivnější přepravní proces pro kupující a prodávající prostřednictvím různých funkcí a nabídek.

Vyzkoušejte a podělte se o své zkušenosti v komentářích!

HappyReefing - Váš tým CommunityCorals

 

 

6 názorů na “Přeprava korálů – snadná"

 1. Dominique Deutzman říká:

  Ahoj Andreo, díky za tip. Článek jsem deaktivoval, protože momentálně není potřeba. Jakmile proběhne výprodej, štítek automaticky zasílám prodejci. Krok objednání etikety je tedy vynechán, což ještě více usnadňuje zpracování.
  Pozdrav
  Dominique

 2. mořská noc 62 říká:

  Dobrý den,
  Začátkem července jsem si koupil dva korále.
  Komunikace, doprava i balení naprosto v pořádku.
  Nenašel jsem pro sebe žádné negativní body.
  Pozdrav
  Michal

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny * výrazný