!! Kopie zdarma ke každé objednávce!! Doprava zdarma od 250,-€ a 10% navíc od hodnoty objednávky 100€!!

!! Gratisableger zu jeder Bestellung !! Versandkostenfrei ab 250.-€ uuunnd 10% extra ab 100€ Bestellwert !!

Jak je popsáno výše, ke každé objednávce odnož zdarma

K dispozici je také 10% sleva z 100 € s KÓDEM: Heini10

a konečně doprava zdarma od 250,-€ s KÓDEM: Heini250


celá věc je omezena do 01.06.2023

10% sleva s kódem kupónu “Korallenkueche” | Kopie zdarma ke každé objednávce

10% Rabatt mit dem Gutscheincode

Dobrý den,

jsme malá korálová školka v Bádensku-Württembersku nedaleko Heidelbergu. Nabízíme především Zoanthus, ale i některé další vybrané korály.

Můžete nás navštívit a získat osobní přehled o našich korálech.

Ke každé objednávce přikládáme kopii zdarma. Od 150 eur a za každých dalších 50 eur hodnoty objednávky získáte kopii zdarma.

Máte-li jakékoli dotazy, návrhy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem

Christian & Martin

Systém osmózy pro mořské akvárium

Osmoseanlage für das Meerwasseraquarium

Osmózový systém pro akvárium není až tak přemrštěný, protože čím je voda čerstvější a přirozenější, tím jsou korály a zejména ryby zdravější. To znamená, že systém osmózy lze použít nejen k úpravě pitné vody, ale lze jej použít i jako nedílnou součást akvaristiky. Co to […]

Udržitelné a ekologické balení korálů

Nachhaltiges und umweltfreundliches Verpacken von Korallen

Rád bych se znovu chopil tématu korálové dopravy a balení a opravil nebo rozšířil starší článek zde na blogu. Naštěstí již není bezpodmínečně nutné používat pro přepravu polystyren a plast. Dnešní přidaná hodnota polystyrenu a plastu je vlastně jen v dostupnosti a bezkonkurenční ceně. Ekologické a udržitelné alternativy jsou přinejmenším rovnocenné a v některých případech dokonce výhodné. Bohužel je také dražší a tudíž pro mnoho výpočtů nepoužitelný.

Každý náš zákazník však může potvrdit, že existuje i jiná cesta, a i když výslovně žádáme o konstruktivní kritiku, a to i v negativní oblasti, na naše obaly máme zatím jen kladné ohlasy. Rádi bychom vám je tedy představili:

Domácí akvárium korálová zóna

Home Aquarium Korallenzone

https://m.youtube.com/watch?v=ZIqvPuefeRE

Dnešní akvárium s mořskou vodou vlastní náš dobrý přítel Cedric Lüft z Karlsteinu a majitel korálové zóny (https://www.communitycorals.de/farmer/korall-factory/), specialista na korálové odnože a zásoby živých zvířat ve slané akvaristice. Trim se skládá z SPS a LPS, různých měkkých korálů a sasanek. Při rozměrech 190x70x65 cm (bílé sklo) a technické nádrži 130x55x50 cm je čistá kapacita přes 1000 litrů. Odnoží umyvadlo, které je zároveň napojeno na vodní okruh, nabízí dostatek prostoru pro spoustu věcí, které stojí za to prohlížet. Akvárium je provozováno metodou Balling Light a nastavení a stavba útesu se provádí z mrtvých a živých kamenů.

Dnešní akvárium pochází od Cedrica z Karlsteinu a pojme přes 250 galonů. Korály se skládají z SPS a LPS a je v nich mnoho exotických ryb.

Seznam technik / technika:

Pacific Sun Hybrid Pandora Hyperion S/R2+ (4×145W + 4x80W T5)
naladit
Černá 5
2x Rossmond MX15200
Royal Bubble King Deluxe 200
Royal Reftec
Pacific Sun AR-Pro L
GHL (dávkovací systémy)

Děkujeme Seafriendlyreef za skvělé záběry https://m.youtube.com/channel/UCBt7Zjzc3ItuGEPMIbxP_2Q

Mořské akvárium - Vše, co byste měli vědět

Meerwasseraquarium - Alles was man wissen sollte

Akvárium s mořskou vodou je akvárium provozované se slanou vodou a nabízí vhodné prostředí pro mořské ryby a korály. Fascinace akvária s mořskou vodou spočívá v přenesení exotických podmořských světů z Karibiku, Austrálie a Indo-Pacifiku do vašeho obývacího pokoje. Příliš často ztrácíme kontakt s dechberoucí krásou přírody a mořské akvárium nám poskytuje […]

Zkušenosti s CommunityCorals

Erfahrungen mit CommunityCorals

Kde seženu pěkné zdravé korály, dobře zabalené a za férovou cenu? Dříve nebo později se touto otázkou zabýváme všichni v koníčku mořské akvaristiky. Abychom mohli sdílet a číst zkušenosti z nákupu korálů s ostatními, v každém FarmerShopu najdete záložku „Recenze“. Zde můžete zbystřit, […]