Od této chvíle může CommunityCorals nabízet své odnože bez dopravy. Můžete se jednoduše zaregistrovat do členství „Soukromý prodej k vyzvednutí“.

Pokud zákazník v nové oblasti vyhledá farmářské obchody pro obchody ve vaší oblasti, zobrazí se zde jako „místní farmář“. Při nákupu na pokladně se zákazníkovi zobrazí pouze možnost dopravy „Vyzvednutí“, takže si při prodeji jednoduše domluvíte schůzku k vyzvednutí.

Platbu lze zpracovat (dle přání zákazníka) buď předem jako obvykle přes CommunityCorals, nebo od nynějška také přímo v hotovosti na místě.

Doufáme, že touto často žádanou možností vyzvednutí můžeme také motivovat mnoho soukromých chovatelů, kterým se náklady na dopravu nevyplatí prodávat na CommunityCorals, a dále tak podpořit regionální prodej u šálku kávy a povídání v obchodech.

Podrobnosti o novém členství najdete ZDE

Přejeme vám hodně zábavy a už se těšíme, až vám naši aplikaci brzy představíme. Díky tomu je prodej a komunikace v komunitě ještě jednodušší!

Soukromý prodej k vyzvednutí - staňte se místním farmářem hned teď!
Soukromý prodej k vyzvednutí - staňte se místním farmářem hned teď!
Soukromý prodej k vyzvednutí - staňte se místním farmářem hned teď!

3 názorů na “Soukromý prodej k vyzvednutí - staňte se místním farmářem hned teď!"

  1. Jonáš Burgart říká:

    Dobrý den, jak mohu vložit své korály do Farmer Dashboard pouze pro vyzvednutí? Již jsem se u vás zaregistroval jako farmář a chci pouze, aby zákazník měl možnost si korály vyzvednout. Tato možnost mi nebyla při instalaci patrná.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny * výrazný