Kde seženu krásné zdravé korály, dobře zabalené a za férovou cenu?

Dříve nebo později se touto otázkou zabýváme všichni v koníčku mořské akvaristiky. Abychom mohli sdílet a číst zkušenosti z nákupu korálů s ostatními, v každém FarmerShopu najdete záložku „Recenze“. Zde můžete zjistit, jaké zkušenosti mají ostatní kupující s farmářem. Je to proto, aby se předešlo nepříjemným překvapením, která už jeden nebo druhý udělal při nákupu online.

Abych vám poskytl přehled o zkušenostech s CommunityCorals v této souvislosti, vytáhl jsem všechny recenze a zahrnul je do tohoto seznamu. Jsem rád, že tolik kupujících již má tak pozitivní zkušenosti. Takže zdravím farmáře: Jen tak dál!

Stručný pohled na zkušenosti s CommunityCorals

Doručeno v požadovaný termín. Prvotřídní balení, Zoa ve šroubovací plechovce, plovoucí a vybavené aktivním uhlím. Plechovka v sáčku a celé to v polystyrénové krabici / kartonu s tepelným obalem + přídavný ventilační otvor ve víku. Výsledkem je teplota vody při příjezdu 22 stupňů – tak to má být!

Každá zásilka v pořádku přijata. Rychlé odeslání. Dobře zabalené. A fraggy jsou v top stavu.. Vřele doporučuji.Getz Tom

I přes zpoždění dodávky UPS, která mě doručila o den později, dorazila její skvělá Goniopora Galaxy ve zdraví díky svému velmi profesionálnímu balení !!!KoBroCorals doporučuji pro krásu jejích korálů a serióznost.

Objednejte si různé zoanthidy. Po 10 minutách jsou všechny připraveny otevřené. Bude znovu objednávat.

Díky moc za krásný Zoanthus, velmi dobrá kvalita a polypy byly otevřeny po 1 hodině! Díky moc! Děkuji za krásný Zoanthus, dobrá kvalita a polypy se otevřely už po 1 hodině, moc děkuji!

Díky moc za krásný Zoanthus, velmi dobrá kvalita a polypy byly otevřeny po 1 hodině! Díky moc! Děkuji za krásný Zoanthus, dobrá kvalita a polypy se otevřely už po 1 hodině, moc děkuji!

Prvotřídní prodejce! Jednoznačně známka 1! Zde rádi nakupujete znovu!

Tady bych udělil Oscara! Komunitní Oscar za rychlé zpracování, super balení, super obsluha, super zvířata, super příjemný kontakt. Děkuji mnohokrát ;))))

Pěkný kontakt, skvělé balení a skvělé korály. Mohu jen doporučit.

Dobrý prodejce. Spokojenost zákazníka je na prvním místě. Příjemný a kompetentní kontakt. Vřele doporučuji. Třída 1++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++.

Šneci a poustevníci nahoru. S radostí znovu…

Dobrý den,zvířátka jsou v bezpečí a dobře zabalená a dorazila včas.Tento obchod můžeme jen doporučit...nashledanou příště.

Objednali jste několik různých šneků a sasanek zvěrokruhu; Zvířátka byla velmi dobře zabalena, v tašce se již otevřely krusty 🙂 Všechna zvířátka jsou v top stavu! Skvělá komunikace. Díky moc! Určitě si zde objednám znovu!

Všechna špičková zvířata byla super zabalená a ve skvělé kondici

Nejprve jsem kontaktoval, abychom probrali doručení, bylo mi obratem zodpovězeno.Dodaná zvířata byla velmi dobře zabalená a měla slušnou velikost. Objednával bych zde znovu, představuji si vstřícný přístup k zákazníkovi. Dík!

Koupil jsem Blastomussa merleti (modrá). Dostalo velmi pěkné zvíře v rozumné velikosti. Plánovaná doprava a balení OK, celkově bych obchod Blumentier doporučil kdykoli. Se školní známkou by to bylo A+.

Korály byly dobře zabalené s heatpacky atd. Byl jsem opravdu překvapen velikostí Euphyllia Glabrecens za cenu! Neměl žádné selhání. Určitě objednám znovu 🙂

Podpora od nákupu po odeslání a dále. Nakoupím zde znovu.Děkuji

Všechno skvělé? dobře zabalené a super pěkná zvířata

Super zdravá zvířata dorazila neporušená, teplá a VELMI dobře zabalená. To nebude jediná objednávka, rád si to zopakuji. Jen tak dál!

Objednal jsem SPS i méněcenná zvířata a jsem velmi spokojen. Všechno je velmi teplé a dorazilo neporušené, i když venku bylo někdy pod nulou.To nebyla moje poslední objednávka z Blumentier.

Poprvé jsem koupil zvířata z této komunity na „Blumentier“. Žádné stížnosti, naopak jsem velmi spokojená.Dnes dorazily 3 krásné odnože včas, perfektně a teple zabalené, i přes teploty kolem bodu mrazu.Ráda ještě jednou, moc děkuji!

Odnože SPS dorazily dobře zabalené a ve velmi dobrém stavu. Polypy se okamžitě otevřely. Nahoře byla Montipora. Děkuji sám sobě!

Moc pěkná zvířátka,super zabaleno a včas doručeno.Také děkuji za přídavek!

Kontakt byl velmi příjemný. Krásné řízky dnes ráno dorazily ve skvělém stavu a profesionálním balení! Polypy se otevřely okamžitě po krátké době aklimatizace. Zejména Seriatopora C. “Bird of Paradise”, na který jsem se opravdu těšil, je úžasný! Děkuji, ještě jednou rád!

Profesionálně zabalte korály, všechny velmi zdravé, super krásné a absolutně levné. Zlatá pochodeň Euphyllia je úžasná, jasnější než kterákoli, kterou jsem předtím viděl. Vypadá ještě lépe než na obrázku. Kromě toho byla dána i malá Montipora, i když moje objednávka nebyla tak rozsáhlá. Doporučujeme!!

Velmi pěkný kontakt a pěkné, velké odnože. I přes -6°C dorazili koráli díky dobrému obalu ve velmi dobrém stavu. S radostí znovu!!

Nekomplikované a rychlé vyřízení mé objednávky. Odnože byly příkladně baleny jednotlivě do plechovek. Lepší už to být nemůže. Krásné korály za férovou cenu. S radostí znovu. 🙂

Dobrý den, dnes dorazili koráli. Všechno je v pořádku, recenze píšu zřídka, ale tady to prostě musím. Odeslané korály jsou úžasné. Super zdravé (okamžitě otevřeno), krásné a co do velikosti předčilo moje očekávání, jen tak dál! S pozdravem Herbert Cattel

Obchod "Korallenkiste" nabízí velký výběr korálů, takže se vyplatí i hromadná objednávka. Doporučení na údržbu u každého druhu je také skvělé.Jsem velmi spokojená, zpracování i odeslání proběhlo bez problémů. S radostí znovu!

Velmi mě překvapila rychlost dodání a ceny. Velmi dobře zabaleno a vše proběhlo bez problémů. Objednal jsem zde již 4 zvířata od 2 různých prodejců a i zde vše proběhlo v pořádku. Mimořádně krásná zvířata jsou v nejlepším zdraví. Po mnoha jiných obchodech se tato komunita těší mé naprosté důvěře. Jen tak dál!

Minulý týden jsem objednal 2 krásné odnože, které měly být odeslány včera (v pondělí). Vůbec nic se nestalo... Žádná doprava, žádné info peníze nebyly zaslány zpět v úterý večer. Proč si to rovnou nevrátit, hlavní je, že se týden vyhazují peníze někde jinde. Potěšila by i informace, proč jsem nedostal své korály….

Korály jsem u tohoto prodejce objednal 9.12.2018 a zaplatil.Dodání by pak mělo být 12.12. - teď jsem si vzal volno, protože nic nepřišlo. Taky mám do dnešního dne 26.12. Od prodejce jsem nic neslyšel.Myslím, že to tak nefunguje a prodejce nemohu doporučit.Dnes je 4.1.2019 a prodejce se mi stále neozval

Zvířata odpovídají pořadí. Pro tolik dopravy a také kvůli zvířatům byste mohli zabalit lépe. Bohužel vytekla taška... Možná dvojnásobný pytel… za to je srážka hvězdičkami. Jinak jsem velmi spokojen.

Nabízen byl ohnivě červený Red Dragoon, k mému překvapení jsem dostal 3 cm velkou odnož v kávově hnědé za cenu 25,00 €. Tato odnož ani zdaleka neodpovídala nabízenému obrázku

Dobrý den, vše fungovalo báječně. Od přátelského prvního kontaktu až po včasné dodání. Krásné korály a obrázek polypu během velmi krátké doby - tak to má být!Ještě jednou děkuji a zdravím Marcel Müller

Velmi doporučuji tento obchod. Velmi krásné korály a skvělé zákaznické zpracování. Ještě jednou děkuji! LG

Barvy jsou mnohem hezčí než na obrázku a zvířata jsou prostě úžasná! Vše dorazilo v pořádku a hned zase nahoře. Pouze k doporučení! jejda...málem jsem zapomněl správně kliknout na hvězdičky...na to je třeba upozornit, jinak dorazí jen jedna hvězdička, ačkoli chcete dát 5!

Velmi dobrá kvalita, velmi krásná zvířata, skvělá hodnota za peníze, i přes vedro dorazila zvířata v perfektním stavu, lze jen doporučit, znovu a znovu!

Velké díky DIRKovi, objednáno 2. a opět špičková zvířátka, obrázek polypu se ihned otevřel, mohu jen doporučit, špičkové balení a dorazilo včas! S radostí znovu!!

Dnes jsem obdržel svou objednávku. Všechna skvělá zvířata a velmi dobře zabalená. Poté, co jsem měla zvířata v nádrži, se Zoa okamžitě otevřela.Jsem nadšená.

Objednávka byla vyřízena včas a vše dorazilo v pořádku. Korály odpovídaly popisu, skvělá zvířata, kvalita i množství sedí. Dotazy a obavy jsou zodpovězeny okamžitě, velmi příjemný kontakt. Zkrátka vše jak má být, opět rádi. 

Skvělé XXL odnože vše vypěstované na zlomeném korálu.Lze super nalepit na útesové kotouče nebo útesové špunty (doporučuji ty od PAM) a už jsou pastvou pro oči!Po pomalu nutném zvětšení bazénu rád objednám znovu. Díky z Postupimi

Všechny korály dorazily dobře zabalené a začaly se otevírat hned po vložení. Určitě to nebyla poslední objednávka zde 🙂

1.Doprava: byla informována při odeslání balíku2.Balení: dobře vypolstrované, voda měla 24°C 3.Korály: bohužel se jeden trochu zlomil, ale jelikož byly větší, než je uvedeno v popisu, taky žádný problém. Korály byly po 10 minutách opět zcela otevřené. Objednávám zde ne naposledy. 🙂

Všechno dobře dopadlo.

Štěstí při mém prvním nákupu! Velké odnože, dobře zabalené, rychlé odeslání. Nebyla to moje poslední objednávka z tohoto obchodu. * Palec nahoru *

Objednal jsem si zvířata v dobrém stavu, všechna byla dobře zabalená a po krátké době byla plně otevřena v mé nádrži. Objednával bych kdykoliv znovu.

Velký velký bazén a skvělé odnože. Příjemné popovídání v obchodě u kávy. Rozhodně stojí za to se zastavit. Rád přijedu znovu.

Ptal jsem se v obchodě, do kdy je možné expresní balík odevzdat. Prodejce odpověděl do 16:15.54, to není problém. Odevzdal jsem to v XNUMX. Zvířata by neměla být pryč tak dlouho.

Vzhledem k tomu, že prodejce doručil zásilku do UPS příliš pozdě, bohužel to byly 2 dny místo jednoho dne, jak bylo plánováno.Samozřejmě, že nedorazil v požadovaný den. ale to v tomto případě nebyl problém, jelikož jsem byl i druhý den doma. Vzhledem k dvojnásobně dlouhé době přepravy byly heatpacky po příjezdu studené a korál bohužel uhynul 🙁

Skvělý. OK.

Dodávka dorazila příliš pozdě. Heatpacks ani teplý-***** Rhodactis zmrzlý k smrti. Balení nebylo dostatečné. Stížnost přímo přes Whatsapp, proč bylo doručení příliš pozdě a tepelný balíček bylo příliš málo a studené, nebyla zodpovězena vůbec. Omlouváme se - PRVNÍ A POSLEDNÍ OBJEDNÁVKA Z TOHOTO OBCHODU - ani omluva

Super odnož, doprava a doručení včas!

Rhodactis je prostě skvělé - mimořádné zvíře.

Objednal jsem různá zvířata s požadovaným datem dodání. Zvířata dorazila kolem 9:15, ale byla extrémně zima - XNUMX°C. V důsledku toho jsou šance na přežití velmi malé. Některé z velmi malých úlomků byly mimo vodu, protože byly zabalené dnem vzhůru do alobalového sáčku. Balíček byl uvnitř mokrý. Velmi drahá sasanka byla malinká. Zbývající úlomky jsou velmi drahé na velikost, doufám, že přežijí Závěr: lidé tady od těchto zakázek dávají ruce pryč. Je lepší kupovat korály lokálně od chovatelů nebo malých prodejců. Nedokážu vysvětlit, proč lidé ušetří pár centů na heatpackech a plechovkách.

Skvělá zvířata, velmi pěkný kontakt, koráli super zabalení a sedí ... jedním slovem: skvělé!

Rád bych využil příležitosti a velmi pochválil především obal. Polystyrenová krabice, dvojitá taška, extra izolace kolem tašky a XXL heatpack. Držím palce a jen tak dál!

Velmi krásná a ne každodenní zvířata. Vše dobře zabaleno a odesláno. Jediná poznámka: Neposílejte prosím žádná čerstvě rozkouskovaná zvířata, raději počkejte 7 dní a poté je nabídněte, to se může rychle pokazit.

Korály byly super nacpané a především stále teplé 25°C. Po 10 minutách to šlo nahoru.

Korály byly super balené v plechovkách s víčkem, tak to má být. Korály jsou všechny živé a okamžitě raší. Objednám tam znovu.???

Super zdravá a krásně vybarvená zvířátka.Dobře zabalené bez zbytečného odpadu!Moc pěkný kontakt

Krásná zvířata, super zabalená a velmi přátelský kontakt. S radostí znovu!!

Krásná zvířata, dokonce jsem dostal víc, než jsem si objednal! Velmi dobře zabalené (také šetří odpad - to se mi líbí!) Zvířátka vypadají stejně skvěle jako na fotkách a srší zdravím - otevřít během prvních 5 minut po vložení! Děkuji, ještě jednou rád!

Dostal jsem velmi krásná zdravá zvířata. Super balení, rychlé dodání, přátelský kontakt. S radostí znovu.

Velmi pěkný prodejce. Několikrát jsem od ní koupil Zoanthus. Super zvířátka, krásně srostlá pohromadě na útesovém špuntu, ne čerstvě nařezaná a následně přilepená, jak to někdy bývá. Jen tak dál Inko jsi na správné cestě. Super zboží, vřele doporučuji. Zdravím Petře

Jsem velmi spokojená! Korály byly dobře popsané a povzbudily mě k objednávce. Měl s ním dohodnutý termín doručení (rychlá odpověď přes Facebook) a balíček dorazil včas ráno přes UPS. Všechny korálové odnože byly velmi dobře zabalené a voda byla stále teplá. Takže všude perfektní! Určitě to nebyla moje poslední objednávka. Děkuji ještě jednou

Velmi dobré služby, přátelské a spravedlivé ceny! opět rád!

Vše v pořádku, opět rádi.

Velmi dobré služby, přátelské a spravedlivé ceny! opět rád!

Objednal jsem si Crispa a 2 Cone Fencer Snails, byl jsem znovu a znovu odložen přes 4 týdny, byly dohodnuty 4 termíny dodání a žádný nebyl dodržen. Závislost na korálech byla hlášena až poté, co měla zvířata dorazit, nikdy předtím, se zavádějícími výmluvami! A když jsem nakonec objednávku zrušil, byl jsem také kritizován za to, že jsem se nechoval příkladně, jen proto, že závislost na korálech mi nedokázala řádně vrátit peníze přes CommunityCorals! Hrubé a zavádějící, Pán by mi řekl, že jsem řekl správně pryč, že nemohl doručit, pak bych na své peníze nemusel čekat 5 týdnů!

Zvíře dle popisu, dodání perfektní, dorazilo super, pěkný kontakt.Určitě to nebylo naposledy!Děkuji

Dostali jsme skvělé korály! Zvířata dorazila ve výborném stavu ve špičkovém balení. Velmi dobrá komunikace a speciální požadavky byly skvělé. Díky moc za to! Určitě si zde objednám znovu!

Objednáno již podruhé a opět vše super. Nebyla to poslední objednávka, děkuji.

skvělý

Všechno šlo úžasně! Pouze k doporučení! Jen tak dál????????

Super příjemná zákaznická podpora. Skvělá a zdravá zvířata. Rychlé dodání, špičkové balení i při lisovacích teplotách! Určitě zde bude nakupovat znovu. Palec nahoru ?

Super zboží za super cenu. jen tak dál.

Děkujeme za krásná zvířata. Všichni se zdají být zdraví a čilí. Mobilní nováčci se hned pustili do prozkoumávání akvária. Vše bylo optimálně zabaleno.

Velmi pěkný kontakt a všechna má přání byla splněna...korály mají skvělé barvy a dorazily perfektně! Díky moc!

Děkuji Jensi a Claudii, můžete říct, že jste tam s radostí a nasazením! Vše teplé, dobře polstrované, dobře označené, barevná faktura s obrázky korálů a čísly původu tvrdých korálů. Lepší už to nebude. Ach ano, díky za další překvapení coral 🙂

Mám moc pěkná zvířata.

Minulý týden jsem dostal dvě goniopory od LipperNano. Korály originál jako na obrázcích. Naprosto špičkově zabalené. Oba gonio se otevřely krátce po jejich vložení. Tak to má být. Můžete si znovu objednat.

Další skvělá dodávka. Perfektní balení, špičkové odnože a zákaznický servis, který nemá konkurenci. Doporučujeme! Dík!

Skvělá zvířata, skvělá doprava a skvělý zákaznický servis! Sedím ve tmě před bazénem a obdivuji ty krásné barvy.(Pokud zapomenu jména příchozích, jsou tu ještě ilustrované letáky.) To rozhodně nebyla moje poslední objednávka!Srdečné pozdravy z Postupimi

Dnes jsem obdržel svou první objednávku od LipperNano. Komunikace (dodávka proběhla s GO Overnight bez navýšení nákladů) a balení byly příkladné. Zvláště bych chtěl zmínit skvělé označení kontejnerů s korály a informační obsah faktury (obrázky korálů se jmény a dovozními čísly mateřské zásoby). Opravdu skvělé! Ach, ty korály jsou samozřejmě také skvělé.

Vše nejlepší. Dobře zabalené, skvělé zdravé Tierr opět rád obdržel.

Dnes jsem obdržel první objednávku, vše proběhlo v pořádku. Korály dorazily dobře zabalené, až na to, že se kameny na polystyrenu na víku uvolnily a všechny ležely na podlaze. V mém případě to nebylo tak dramatické, protože tam nebyl žádný filigrán zvířat a zvířat, která byla extrémně citlivá na přepravu. Možná jako návrh: nelepte polystyren na víko a pak dodatečně zajistěte odnožové kameny gumičkou, aby nemohly vypadnout z prohlubně. Celkově jsem velmi spokojený, Ralf

Velmi příjemný prodejce s dobrým zbožím, vřele doporučuji, jen tak dál. Zdravím Petře

Doručení bylo včas a korály byly velmi dobře zabaleny. Přišly mi moc pěkné odnože, velikost i barva jako na fotkách. Vřele doporučuji, objednával bych zde znovu a znovu.

První termín odeslání nefungoval (prodejce si nemohl pomoci), komunikace a hledání náhradního termínu fungovalo rychle a perfektně. Korály dle vyobrazení, velikost i barva dle obrázků. Balení bylo také velmi dobré a vše bylo skvělé.

Všechno se sem hodí!Korály dle objednávky,velká velikost,dobře zabalené a dobré ceny..Lepší už to být nemůže

Dnes mi přišel balíček s korály, vše bylo dobře zabaleno a doručeno včas před 12. Super pěkné korály v barvě a velikosti. Vše lze jen doporučit. Mnohokrát děkuji

Korály přijaty ve čtvrtek 29.03.18. března 17. Skvělé balení, voda 2,0 stupňů, ale korály všechny přežily. Doručení UPS s 6 hodinovým zpožděním. Smooth XNUMXAle prodejce si nemůže pomoci.

super zabaleno, tepelný balíček ještě teplý :-) Korály byly balené ve velkých kelímcích. Poměr cena/výkon je skvělý! Díky za bonus :-) Zdravím `Patrick

všech 5 hvězdiček si právem zaslouží!!!

Odeslání proběhlo dle dohody. Vše dorazilo dobře zabalené a bezpečné. Zvířátka odpovídala obrázku, pěkná velikost i barva. Každý korál byl navíc dodán pečlivě zabalený (samostatný plastový kontejner, zavěšený dnem vzhůru na polystyrenu), zkrátka jako profesionální přeprava. Součástí dodávky bylo dostatečné množství heatpacků. Všechny korály dorazily v pořádku i přes výrazné mínusové teploty. Skutečnost, že všechny korály byly připevněny k odnožovému kameni a již měly vyvinutý základní disk, tj. žádné kusy korálů, které se odlomily krátce před odesláním, by měla být zdůrazněna jako mimořádně pozitivní a kvalitní vlastnost. Škoda způsobená výhradně odesílatelem v předchozí zásilce byla uhrazena bez velkého množství tam a zpět nebo byla dodána náhradní zásilka. Ochotný kontakt, dotazy byly zodpovězeny ihned. Celkově vřele doporučuji, opět rádi. Na závěr bych chtěl všem doporučit, aby používali Go! vyberte Express. Dodatečná cena je oprávněná. Podle mé nedávné zkušenosti není UPS kompetentní k zasílání živých zvířat!

ahoj, korálový top, balení korálů v nádobě super bohužel mezi heat packy a korály tolik papíru, že tam bylo hezky a teplo, voda byla bohužel ledová, kalich to nepřežil, škoda

Dobrý den, nechci to přehánět a nakupoval jsem zde poprvé. Ale korály jsou super barevné, stejně jako na obrázcích a doprava byla snem. Perfektně zabalené, lepší už to být nemůže. Ode mě dokonce 10 hvězdiček. Všem zde mohu jen doporučit, neděláte nic špatně. Poradenství a kontakt přes email a WhatsApp také perfektní. Pěkný kontakt a velmi užitečné. Budu zde nakupovat znovu. dík

Od kvality korálů až po dopravu, všechno bylo prostě skvělé. Obrázky ukazují přesně barvu zvířat. Objednám zde znovu!!

Korály dorazily dobře zabalené. Vzorové obrázky dokonale odrážejí vzhled. Podpora, která je bezkonkurenční. Super rychlá odpověď na dotazy.Nebyl to poslední nákup.

Super rychlé dodání, skvělá zvířata a velmi dobře zabalené. Mohu doporučit!

Super skvělá zvířata. Rychlé dodání a neuvěřitelně milý kontakt 🙂

Všechno dobře dopadlo. Velmi pěkná zvířata / dobře zabalené! dík

Super rychlé odeslání Kontakt velmi přátelský PERFEKTNĚ zabalené Závěr: Vždy spokojen a rozhodně doporučuji

Dobře zabalené, opět rád.

Top balení, vše bylo doručeno včas.Odnože jsou také top. Vždy mé potěšení.

UPS se bohužel netrefil, ale to nevadí.Prodavač opravdu pracoval a každý den mě kontaktoval.Zvířata bohužel nedorazila, ale pak mi navrhl skvělé řešení a já souhlasil . Mám kompletní náhradu a okamžitě ji vložte do bazénu. Všechna zvířata vstala a jsou opravdu dobrá..

Špičkoví prodejci, koráli, všichni dorazili velmi dobře a okamžitě vstali. Super zabaleno. S radostí znovu!!

Korály byly u mě přijaty dobře, odnož, kterou Seriatopora spadla z mola, se může stát a není špatná. Jen můj Zoanthus Sunny D bohužel vypadá jako normální Zoa. Pán prstenů Paly/ZOA prostě vypadá skvěle a přináší do bazénu barvy. Jinak vše super, kdykoliv si něco objednám znovu.

Rockcorals je špičkový prodejce. odnože mají pěkné velikosti a jsou vždy top zabalené. Nebyla to moje poslední objednávka.

Všechno fungovalo dobře! Mnohokrát děkuji!

Korály dorazily dobře vypolstrované při 25°C, termín dodání dle dohody. S radostí znovu.

Velmi rychlé odeslání korálků a velmi dobře zabalené! Vše proběhlo v pořádku. Díky moc

Po krátké konzultaci jsem si mohla zvířata na místě vybrat a vzít s sebou. Vše působí čistým dojmem. Férové ​​ceny za krásná velká zvířata a příjemný kontakt. Děkuji, ještě jednou rád!

Super pěkný kontakt.Špičkově zabalená,zdravá a pěkná velká zvířata. Naprosto férové ​​ceny. Byla jsem opravdu velmi spokojená a určitě si odtud objednám znovu. 5 hvězdiček?

Velmi pěkný, kompetentní kontakt, skvělé balení, přesně ta zvířata, která byla objednána, skvělá kvalita, vysoce doporučeno, kdykoli znovu, velmi dobrá hodnota za peníze.

Po malé hromadné objednávce mohu napsat: nádherná zvířátka, bleskové expresní doručení, velikost odnože-velká velikost, vše dobře narostlo a po vložení se ihned otevřelo, cena-výkon-úžasný a pěkný kontakt.Hlavně ten Kalich co jsem koupila je fantastické!!!!!!!

Korály se otevřely skoro 10 minut po vybalení, jelikož voda měla 24°C asi to nebyla velká změna. Velká zvířata se skvělými barvami!

Balení: dobře polstrované a teplé zabalené; Coral: dobrá velikost a zářivé barvy; Kontakt: rychlé a užitečné odpovědi; Díky za skvělou Acanthastrea. 🙂

Neodolal jsem a zasáhl sluneční paprsky. Skvělé zvíře. UPS tam byla už v 9:00. Vše bylo dobře zabaleno. Mohu doporučit.

Super zabalená, skvělá zdravá a krásná zvířata. Někdy i více polypů, než bylo objednáno (Zoantus) ????. Určitě objednám znovu, doporučuji bez rezervace 5 z 5? ????

Objednané 4 různé korály zde; ačkoli se dodavatel bohužel spletl a zvířata byla na cestě > 24 hodin, dorazila v pořádku. Balení bylo skvělé, zdá se, že všechna zvířata přežila navzdory nízkým teplotám. Velmi milá komunikace. Určitě zde nakoupím znovu. Díky moc!

Korály byly skvělé a velmi pěkný kontakt

Korály dorazily mrtvé, byly doručeny v pondělí místo v pátek, za to mohla doručovací služba UPS. Část účtu byla vrácena.

Příjemný kontakt, dodání dle domluvy, vše super zabalené. Ještě jednou rád, děkuji

Mnohokrát děkuji Filder Aquaristik, velmi pěkný kontakt, dobře zabalené, rád znovu!!!

Mnohokrát děkuji Filder Aquaristik, velmi pěkný kontakt, dobře zabalené, rád znovu!!!

- Velmi pěkný kontakt...

Skvělá zvířátka, skvělé balení, co víc si přát? Znovu rádi.

Dostala krásná zvířata, která byla velmi dobře zabalena a všechna se velmi rychle otevřela. Z korálků navíc a brýlí jsem měla velkou radost! Děkuji mnohokrát, je to velmi neobvyklá a skvělá služba. V kolonii Zoa bylo také 6 malých hadích hvězd, které nyní také vesele prozkoumávají nádrž!Určitě odtud objednám znovu!

Všechno bylo super zabaleno, doprava fungovala perfektně a to s teplotami pod nulou a krátkodobými objednávkami! Všechna zvířata jsou také fit a hodnota za peníze je skvělá!

Poprvé objednáno z Community Corals. K balení jsem byla zpočátku skeptická, ale Sandy Beach mě přesvědčila o opaku. Velmi dobře zabalený korál a dorazil s teplotou vody 0 stupňů navzdory venkovní teplotě pod 25. Tohoto prodejce mohu jen doporučit!

Krásné korále, vzorné balení, dodání včas - rádi znovu 🙂

Ahoj všichni, toto byla moje první objednávka a dostala jsem nádherná a velmi profesionálně zabalená zvířata! Přišly ve skvělém stavu a jsem velmi nadšená! Super předpoklad pro spoustu radosti v budoucnosti bazénu!

Doručeno v požadovaný termín. Velmi krásná zvířata. Super zabaleno. Hystrix postrádal pěkný extra polštář. To je velmi vzácné. Rozhodně to nebyla moje poslední objednávka.

Velmi příjemný kontakt a dobrá rada. Obchod Sandy Beach mohu jen doporučit.

Tady si rozhodně nemůžete stěžovat. Navzdory venkovní teplotě 3° přilétly korály mezi 16° a 22°. Horní! Nádherná zvířata a děkujeme za doručení o týden dříve! A děkuji za extra rotaci! 😉

One A odnož, velmi pěkný a rychlý kontakt, ale nejdůležitější je špičkové balení, protože mnoho internetových prodejců korálů se může poučit. Nejlepší balení, které jsem zažil a tomuto koníčku se věnuji 12 let. Na Sandy Beach hrajete na jistotu. Nebyl to u ní poslední nákup

Přátelský kontakt, top stav, dobře zabalené a vše dorazilo v pořádku i přes mínusové teploty - velká pochvala!

Dodáno v požadovaném termínu, balení první třídy. S radostí znovu

Lepší už to být nemůže, skvělé korály okamžitě otevírají polypy.Děkuji i za přídavek!Naprosto doporučuji!

Moc krásné korále!Otevřeno ihned po vložení.Doručeno v požadovaném termínu.Balení super.Ráda se zase vrátím!!

Objednal jsem si krásných 5 korálků.Bohužel chybou na straně UPS dorazil jen jeden živý. A to jen kvůli ukázkovému balení. Všem mohu jen doporučit GO! mít doručeno.

Zvířátka dorazila v pořádku a včas, moc děkuji, určitě objednám později 😉

Dopadlo to skvěle, zvířata dorazila v pořádku.

krásná zvířata dobře a s láskou zabalená! S radostí znovu!

Velmi profesionálně zabaleno a termín dodání byl dodržen! Děkuji za dárek Corals jsou perfektní

Krásná zvířata, super zabalená a s milým překvapením. Ještě jednou děkuji.

Získejte skvělá zvířata s milým překvapením. S radostí znovuVg

Zvířata dorazila v pořádku ke mně. Prvotřídní balení a velmi pěkné odnože. Opravdu doporučujeme!

Super zabaleno! Zvířata také vypadají velmi dobře a zdravě. Zde můžete bez váhání objednávat!

Top zabalené a krásné korály. Top stav. Děkuji Roberte

Minulý týden jsem dostal svá zvířata, super zabalená, ohřívací balíčky a fólie.Zvířata byla ve velmi dobrém stavu. Rád znovu! Ralphe

Dostal jsem pár velmi pěkných odnoží za skvělou cenu. Zvířata dorazila dobře zabalená a zdravá.

Získejte skvělé odnože. Doprava a balení se 2 tepelnými obaly a termofólií! Opravdu vysoce doporučeno.

Začal jsem velmi brzy ráno s Go! doručili mi korály. Balení proběhlo v pořádku, zásilková služba odvedla dobrou práci a koráli dorazili v pořádku. Krásná zdravá zvířata. Poděkujte a objednejte znovu.

Vše dorazilo dobře zabalené. Všechna zvířata ve skvělé velikosti a „kondici“. Skvěle, děkuji!

Dostal jsem opravdu krásné korály. Dobře zabalené, teplé a doručené včas. Byla to zábava. S radostí znovu.

Jsem velmi spokojen, domluvený termín dodání byl dodržen a kvalita velmi dobrá. Jelsch's Meerwasserladen mohu jen doporučit.

A jde to ještě dál! 🙂

Doručení včas a velmi dobře zabalené. Všechna zvířata byla zdravá.

Korály dorazily dobře zabalené v požadovaném termínu. Po krátké době v akváriu se již otevřely. Zde získáte dobrou kvalitu za férovou cenu! Určitě si objednám znovu.

Zvířata dorazila dobře zabalená se dvěma heatpacky. Teplota vody byla dobrá na 21 stupních při nízkých venkovních teplotách. Velmi zajímavá a neobvyklá zvířata. Budu mít oči otevřené, co je tady nového.

Korály byly skvělé, mohu vřele doporučit, prostě paráda

Korály mi dorazily v domluvený termín, byly profesionálně zabalené a jsou prostě skvělé. A za skvělou cenu. Rád se zase stavím, určitě nezůstane jen u koukání... Mnohokrát děkuji a zdravím z Frank!

Velmi pěkné odnože za férovou cenu, dobře zabalené a doručené včas. A moc pěkný doplněk! S radostí znovu!

Velmi příjemný kontakt, dotazy vždy rychle zodpovězeny. Super pěkná zvířata za super ceny. Bez výhrad doporučuji, objednával jsem zde již několikrát a vždy velmi spokojen. Rozhodně vysoce doporučeno.

Super zboží za top cenu a k tomu příjemný kontakt. jen tak dál.

Velmi dobrá komunikace a dodání dle objednávky. UPS zazvonila v 10.30:XNUMX v den plánovaného doručení. Super nabitý teplými heatpacky - nováčci šli rovnou do bazénu. Radost byla veliká, protože koráli po krátké době ukázali svou nejkrásnější stránku. Ještě jednou děkuji za balíček Ü. Bez váhání bych si zde objednal znovu.

Za tu cenu mám moc pěkná zvířata. Velmi dobré balení a doprava.Pěkný "extra" do bot. Pokuta! Dík! Všechno skvělé. S radostí znovu!

Opět dostal super odnože, které byly dobře zabalené. Jako vždy skvělé

Velmi pěkné, zdravé úlomky, perfektně zabalené. Vřele doporučuji!

Vše bylo skvělé.Vřele doporučuji

Velmi dobré balení a vynikající zvířata

Všechno perfektní. Objednal jsem 8 korálů a dostal jsem 9. Balení je skvělé, mohu jen doporučit.

Vše dorazilo včas dle domluvy, perfektně zabalené a v top stavu. Korály mají krásné barvy ... jsem nadšená! Vždy šťastný!

Odnože, které jsem objednal, dorazily včas ve skvělém stavu a dobře zabalené. Mnohokrát děkuji za bezplatnou složku. Pouze doporučuji

Korály odpovídaly obrázkům, byly dobře zabalené a vše proběhlo hladce. S radostí znovu!

Korály objednané s textem poznámky, již nedostupné korály z obchodu byly následující den zprovozněny a přidány k dodávce jako prodloužení nákupu. Špičkové balení a dokonce byly i bonusové korále.Ráda si odtud objednám znovu.

Perfektně zabalená skvělá zvířata

Všechno proběhlo v pořádku. Pěkný kontakt. Velmi krásná zvířata. Děkuji mnohokrát

krásná zvířata, super zabaleno.

Zvířátka byla super zabalená a bylo tam něco navíc, moc děkujeme

Všechna zvířata jsou naživu.2 SPS odlomil kámen,sám jsem to opravil korálovým lepidlem.1 Montipora uprostřed zlomený,část uvolněná.Z polystyrenu se oddělily 3-4 kameny.Celkově dobrá dodávka,vše vypadá dobře na první pohled dobrý.Balení OK, ale ne 100%.Budu zde objednávat znovu.

Korály dorazily včas, úhledně zabalené a dobře udržované. Krásná zdravá zvířata! Jen tak dál a děkuji, budu obchod sledovat

Korály byly dobře zabaleny a navíc odnože zdarma...děkuji.Určitě bych si od Toma objednala znovu. Zejména Montipora Superman v oranžové, úžasné barvy.

Objednáno u Toma již podruhé. Vše proběhlo v pořádku. Korály byly vždy dobře zabaleny a všem se daří dobře. Vždy byl korál zdarma. Určitě objednejte znovu. 5 hvězd

1. objednáno a velmi spokojená, krásná zvířátka, polypy ihned otevřeny a dokonce i sps zdarma! Špičkově a bezpečně zabaleno v dvojitém sáčku, ode mě 5 hvězdiček, ráda znovu, moc pěkný kontakt!!!

Objednávám již podruhé! Korály vypadají skvěle a ihned po vložení ukázaly svůj polypový obrázek. Balení je také v pořádku, včetně dvojitého sáčku, headpacku atd. Přál bych si jen jednoduché polystyrenové chipsy, protože nejsou tak nepořádné jako rozbité kostky. Tentokrát, když si objednáte šest SPS, dostanete dokonce jeden zdarma. Už to znám od jiných prodejců a myslím, že je to skvělé, díky! Kontakt byl také opět velmi přátelský, prodejce 1A, uvidíme se příště!

Objednávala jsem u Toma již podruhé a jsem maximálně spokojená. Korály jsou super zabalené a vypadají skvěle. Kontakt s ním fungoval v obou případech skvěle.

Zachovalé krásné korály. Dodání / balení TOP.

Skvělý kontakt přes email. Vše dobře uspořádané. Bylo to také dobře zabalené. Celkově lze jen doporučit.

Všechno skvělé! Skvělé korály, pěkný kontakt a bezvadné balení! Kdykoli bych si znovu objednal od Toma.

Třída, nekomplikovaná doprava, levná, příjemný kontakt, super zabaleno?

Vše super zabalené, moc krásné korály.

Skvělé odnože a super (geniální) balení.Prostě super za tu cenu...a chrání PŘÍRODU!

Dnes jsem obdržel svou objednávku a všechna skvělá zvířata. Velmi dobře zabalené a doručeno při 24 °C i přes pozdní doručení UPS. Poté, co byla zvířata v nádrži, okamžitě se otevřela. Další objednávky budou následovat!!!

2x objednáno a super spokojenost, špičková zvířata a velmi pěkný kontakt. Jen tak dál!!!

krásné odnože!!!! Můžete doporučit!!!!

krásné odnože!!!! Můžete doporučit!!!!

Všechno bylo perfektní, všechny korály dorazily nepoškozené. S radostí znovu.

Již dvakrát objednáno od Toma, špičková zvířata a velmi pěkný kontakt! Díky moc! ?

Prostě jak si přeješ. Hladká doprava, skvělé korály a vše otevřeno po několika minutách v nádrži. S radostí znovu!

Vřele doporučuji tohoto prodejce, všechny korály jsou TopFit!

hladký proces! Balíček dorazil dobře zabalený a obsahoval skvělá zvířátka!Určitě budu mít z tohoto obohacení pro své akvárium v ​​budoucnu ještě mnohonásobnou radost.-Při druhé objednávce jsem také dostal fantastická zvířata ve skvělé kondici!!

Bohužel tepelné zábaly nefungují bez čerstvého kyslíku. Heatpacky byly všechny studené a voda už bohužel neměla ani 15°C?Stačí udělat malý otvor do víka polystyrénové krabice. Zdravím Andreu

Dnes mi přišel balíček s korály, vše bylo dobře zabaleno a doručeno včas před 12. Super pěkné korály v barvě a velikosti. Vše lze jen doporučit. Mnohokrát děkuji

Přátelský kontakt, který mi dal pár tipů na cestu. Pohodlně jsme si povídali asi 4 hodiny, než jsme začali balit. Dal jsem si čas, mám teprve 6 měsíců zkušeností 😉 Korály jsem vyzvedla, přes všechno bylo vše dobře zabaleno 🙂 Dokonce jsem dostala i něco na namáčení, protože už jsem doma nic neměla. Korály jsou také téměř o týden později. Zdravím Patricku

Krásná zvířata ve skvělé velikosti a barvě

Opět jsme dostali skvělá zvířata. Teplota vody 21 stupňů při venkovní teplotě -2 stupně ?? S odnoží zdarma. Děkuji Teck-Corals

Dnes mám svůj růžový punk z Goniopory. Fantasticky krásný korál, prvotřídní balení.Moc pěkný kontakt. Brzy se uvidíme ……

Vše proběhlo skvěle, velmi dobré odnože té nejlepší kvality. Pěkný a nekomplikovaný kontakt, kdykoli znovu!

Velmi krásná zvířata, Pavona byla dokonce opravdu velká. 🙂 Také super zabaleno. Prodejce je určitě doporučen.

Super servis! Korály byly dobře zabalené a dorazily ve velmi dobrém stavu. Vždy mé potěšení!

S hodnocením ostatních mohu jen souhlasit. Velmi dobře zabalené a vše dorazilo v pořádku. Dodáváno také s tepelným zábalem. Lze jen doporučit. Díky moc.

Všechno šlo skvěle! Zvířátka dorazila dobře zabalená a vypadají velmi dobře. Velmi pěkný kontakt.

Krásná zvířátka, 1A zabalené. Heatpacky byly při příjezdu dokonce vlažné a voda byla také přiměřeně teplá. Zvířata se zcela otevřou po přesídlení asi o půl hodiny později. Rozhodně doporučení!

Absolutně perfektní! Skvělá, levná zvířata, skvělá komunikace, doprava a balení perfektní. Rozhodně to nebyla moje poslední objednávka

Třída! Zásilka dorazila působivě dobře zabalená. Skvělé odnože, vše se otevřelo během velmi krátké doby!

Balení bylo v pořádku. akro. mnohem menší než na obrázku. ☹ Ještě jsem si objednal šneky Strombus, které bohužel nebyly dostupné. Peníze jsem dostal zpět, až když jsem kontaktoval Community coral. Prodejce mému požadavku nerozuměl. Vstřícnost k zákazníkovi = nula. O závislosti na korálech prosím uveďte pouze položky, které jsou k dispozici. Méně potíží. Jsou lepší obchody.

Mám super zvíře - moc děkuji - super pěkný kontakt

Super obchod - příjemný kontakt - ráda znovu

Mám to štěstí, že mohu na místě vyzvednout korály a zvířata. Všechno bylo perfektní. Vždy šťastný.

V prosinci koupena 4 zvířata. Všichni přežili, i přes jednu chybu měla voda jen 11°C. Super zabaleno samo o sobě (jako na videu od tvůrců webu), ale s hodně velkou chybou. Protože ohřívač byl uvnitř polystyrénové krabice, která je relativně vzduchotěsná. Z tohoto důvodu byl heatpack k smrti studený, protože bez vzduchu nefunguje; Milí pánové dokonce ukazují, jak na to přímo ve videu zde na hlavní stránce Community Corals. Stále jsem velmi spokojen, protože žádné zvíře neumřelo.

Vše v pořádku, příjemný kontakt. Objednaná Montipora i přes dobré balení nepřežila přepravu, což se může stát vždy. Pan Hupfer mi pak hned slíbil následnou dodávku a poslal mi novou Montiporu, jsem spokojen a děkuji.

Pěkný kontakt, super balení, zdravá a krásná zvířata. Vše nejlepší A+++

I přes to, že jsem byla zpočátku trochu skeptická a ještě nikdy jsem takto neobjednávala, Reef Colors mě pozitivně překvapily, skvělá doprava, vše dobře zabalené a dvojnásobně zajištěné. Skvělá zvířata a zase se uvidíme.

Naprosto perfektní, přátelská, rychlá a nádherná zvířata !!!

Lepší už to být nemůže, naprosto dokonalé!!!

Získejte krásné odnože. Dobře zabalené, po hodině se otevřely. Určitě objednám znovu.

Špičkové zdravé a krásné zvíře a velmi dobře zabalené! Vše jak má být. vždy šťastný *smajlík ukazuje palec nahoru :D*

Dostala jsem moc pěkná zvířátka 🙂 Velmi dobře zabalené a vše v pořádku :) Vždy spokojená 🙂

Všechno fungovalo skvěle, pěkný kontakt, dobré korály byly po krátké době otevřené a dobře zabalené.

Perfektní, přátelský, rychlý

Všechno dobře dopadlo. Skvělé balení a moc hezká zvířátka. Doporučeno *****

Moc pěkná sasanka (jasně zelená & oranžová), pěkný kontakt a vše super zabaleno 🙂 Ještě jednou děkuji a zdravím A. Jahn

Velké goniopory a montis zachovány. TOP zabalené. Mnohokrát děkuji.

Vřele doporučuji a určitě to nebyl můj poslední nákup! Velmi přátelský a ochotný, skvělá zvířata, perfektní balení a doprava.

Naprosto perfektní a doporučuji!!!

Skvělá zvířata, pěkný kontakt

Super zabalený a kvalitní Top Farmer

Super balení i vnější obal a odnože ?? Všechno perfektní!

krásná zvířata, perfektní balení a velmi dobrá komunikace.

Super pěkný kontakt přes e-mail a Whatsapp, zvířata byla zabalena velmi dobře a vypadají přesně jako obrázky. Určitě to nebyla moje poslední objednávka 🙂

Cena, komunikace vše 100% pozitivní. Velmi rychlé dodání. Další doporučení hodnotný online obchod Frau Dominique Deutzmann ochotná pomoci Stará se o zákazníky. pokračovat ? . dík

Super doprava, skvělé balení, skvělá zvířata! S radostí znovu!

Super zabaleno a pěkná velikost odnože. Díky moc za to

Velmi dobré balení a skvělé odnože.

Zvířátka byla super zabalená, předchozí kontakt ohledně doručení byl velmi milý. Zvířata byla popsaná. Všechno skvělé. Bude znovu objednávat

Výjimečně krásné odnože! Krásná zvířata, dobře a bezpečně zabalená! S výběrem odnoží jsem opravdu spokojený; byly dobře usazené, vypadaly zdravě a nebyly příliš stresované. To platí i pro nižší zvířata, která byla rovněž odeslána. Děkuji za toto obohacení pro mé akvárium!

Vysoce doporučeno! Zdravé a krásné odnože, které jsou perfektně zabalené. Hodnota za peníze je perfektní a naprosto spravedlivá. Někteří soutěžící se zde mohou poučit! Objednáme zde znovu!

Dobře zabalené, top odnož. S radostí znovu.

Super šťastný. Skvělá zvířata. Top zabalené a super pěkný kontakt. Určitě objednám znovu. Mohu jen doporučit?

Nakupuji své korály přes internet už léta, ale nikdy mi zboží nebylo doručeno tak dobře zabalené. Bravo! Korály byly také velmi dobré kvality a skvělé ceny za velikost. S radostí znovu. ?

Špičková zvířátka, super zabalená. Příjemný a flexibilní prodejce. Určitě si tam objednám znovu.

Vše super, velmi pěkný kontakt, špičkové korály, dobře a bezpečně zabalené :) S radostí znovu

Doporučujeme. Dobře zabalená a zdravá zvířata.

Krásné a zdravé korály dodané ve skvělém balení.

Korály jsou velmi dobře zabaleny a otevřeny okamžitě v bazénu.

Dobře zabalené, skvělá zvířata, otevřou své polypy již po několika minutách. Vřele doporučuji, rádi znovu!

Všechno skvělé! Krásná, zdravá a velká zvířata, profesionální a bezproblémové balení a doprava. S radostí znovu!!!

Mohu opravdu doporučit, super zabalené, skvělé korály za velmi férovou cenu? A nechyběl ani dárek. Nemohlo by být lepší. Děkuji, ráda si odtud objednám znovu.

Moje první objednávka a jsem velmi spokojená, top balení, heat pack ještě teplý a všechny 3 gorgonie v sáčcích úplně otevřené, teď v bazénu a zase se pomalu otevírají. Děkuji za krásná zvířata.Danny

Něco jsem si zde objednal poprvé. Objednávka dorazila velmi dobře zabalená a v dohodnutém termínu. Korály se otevřely, jakmile se objevily. Nebude to moje poslední objednávka zde. Upřímný

Skvělá kvalita! Objednejte znovu zde!

Servis velmi dobrý!

Cena-výkon top Super zabaleno Velmi pěkný kontakt Okamžitě provedl sérii objednávek

Super pěkný kontakt a především velmi dobré služby. Vysoce doporučeno! ? Čerpadlo je nainstalováno a funguje perfektně.? Ještě jednou děkuji

Mnohokrát děkujeme za tuto první zkušenost s komunitními korály! Perfektní balení a korály ve velmi dobrém stavu při příjezdu (24°C).

Perfektně zabalené, skvělý korál!! Nejlepší, co jsem kdy zažil s dopravou!!

Obal: Polystyrenová krabice s tepelným obalem. Měkké korály balené po 2 sáčcích, tvrdé korály i v krabičce a sáčku. Perfektní! Stav odnoží: Všechny korály vypadají velmi zdravě. Nenašel jsem ani planáry nebo jiné škůdce. Zátky a odnože jsou naprosto "čisté" téměř žádné řasy a jen pár malých červů/šneků. Pouze Pocillopora damicornis spadla ze zástrčky, ale lze ji rychle znovu připevnit kapkou superlepidla (kyanoakrylát). Korespondence s obrázky (WYSIWYG): Pěkná velikost odnoží. Barva ještě výraznější než na fotkách! Závěr: vše skvělé, rádi znovu! Díky moc!

Proces nákupu, zboží a kontakt byly skvělé. I malá změna se mnou byla koordinována telefonicky poté, co mě kontaktoval prodejce. Krásné akantové pruhy. Doporučujeme.

Super balení - moc krásné korály - kdykoliv znovu!

Naprosto skvělé! Skvělé balení a skvělá zvířata, která splnila očekávání. Rozhodně to nebyla moje poslední objednávka!

Jak se patří.. zvířata sem dorazila dobře zabalená a kontakt podpory byl rychlý a super milý.. rozhodně to nebyla moje poslední objednávka 🙂

Velmi pěkný kontakt a skvělá zvířata. Vše podrobně vysvětlí a zvířata jsou velmi dobře zabalená. Určitě zde nakoupím znovu.

Velmi spokojen ? Super příjemný kontakt, špičkový zákaznický servis. Skvělá, zdravá a krásná zvířata? Hodnota za peníze je opravdu skvělá. Bezvýhradně doporučeno!!! Určitě objednám znovu. Díky korálové závislosti za super zvířata ♥️

Děkuji za super skvělé korály. Skvělé balení a fantastický servis. Rádi se vrátíme.

Velmi spokojen ? Vše v pořádku, příjemný zákaznický servis. Zdravá, krásná velká zvířata. Bezvýhradně doporučeno. Určitě jste neobjednali naposledy?

Dobrý obchod. Krásná zvířata. Rád proti, jsem spokojen?

Velmi krásná a velká zvířata, nejen 2 nebo 3 polypy, ale zvířata možná budou muset být připevněna na polystyren nebo houbu, protože jsem ztratil korál z kamene, ale mohl být znovu připevněn superlepidlem. s dodávkou velmi spokojeni. Korály vzešly ihned po vložení.

Velmi pěkné a ve vztahu k ostatním poskytovatelům velké odnože. Balení bylo velmi dobré a vše dorazilo nepoškozené. Nebude to moje poslední objednávka. Upřímný

Super servis Perfektní platforma! Vždy mé potěšení!

Naprosto dokonalé v každém ohledu. Díky moc.

Korály dorazily ve studené vodě (17C°), i když byly citlivě zabalené. Barvy úplně zmizely, ale polypy se stále objevovaly. Po kontaktu bylo napsáno „Transportstress“. Nyní, když jsou polypy nataženy na Montiporském západu slunce, tkáň na okrajích se pomalu rozpouští a při nejlepších hodnotách vody není žádná známka toho, že by se korály zotavovaly. Čekali se zdraví koráli, ale dostal jsem zvířata, která byla poškozena při přepravě.

Vše dorazilo v pořádku. S radostí znovu..

Vše dorazilo super.. Krásná zvířata a dobrá velikost.. Vše dle přání, rádi znovu

Skvělé korály +++

Krásná zvířata, špičkoví farmáři, vřele doporučuji.

Super korály a dobře zabalené, lepší už to být nemůže. dík

Velmi pěkná zvířata přijata v top stavu. Balení bylo 1a. Určitě to nebyla moje poslední objednávka zde 😉

Včasné dodání, super krásná levná zvířata, lepší už to být nemůže! Malá poznámka, odnože se snadno zlomí, pokud se pokusíte oddělit patku odnože.

Velmi krásná zvířata. Super zabaleno. Pěkný kontakt. Jsem velmi rád

Top zabalené, skvělé, zdravé korály, velikost přesně podle představ. Zastaví se častěji.

Rychle a snadno! Mohu jen doporučit!

Super zabaleno. Skvělá zvířata. Díky moc

Všechno bylo skvělé. S radostí znovu.

Krásná Scleronephthya gracillimum zachovalá. Bohužel nebylo žádné oznámení o odeslání, takže jsem nevěděl, zda bylo odesláno nebo ne, ale doručení bylo včas. Proto za službu pouze 3 hvězdičky z 5. Službu lze stále zlepšovat.

Doručení bylo skvělé a velkoryse zabalené. Korály a šneci byli velmi hezcí a slušná velikost za cenu. Tak to má být. Opět krásné.

Děkuji za skvělé korále a bezchybné vyřízení objednávky. Balení bylo velmi dobré. Znovu kdykoliv! pozdravy z Hamburku

Děkuji za skvělou korálovku a velmi milé vyřízení objednávky. Balení bylo ukázkové. Znovu kdykoliv! pozdravy z Hamburku

Vše v pořádku! Skvělá rada, rychlá pomoc, milý kontakt a objednávka proběhla rychle, dobře zabaleno a rychle doručeno. Skvělý!

Velmi krásná zvířata. Rychlé zpracování . S radostí znovu

Velmi krásná zvířata. Rychlé zpracování. S radostí znovu

Zvířata se mnou dnes bezpečně dorazila při venkovní teplotě 35° s chladícím obalem. Skvělý obchod, budu zde objednávat znovu.

Vše v pořádku. Objednávám již několikrát a vždy spokojenost.

Velmi dobře! Rychlé, dobře zabalené a přátelský kontakt. Palec nahoru a ještě jednou rád

Skvělé doručení a přesně to, co jsem hledal! S radostí znovu.

Dnes jsem také obdržel svou první zásilku LipperNano. Vše bylo dobře zabalené a obdrželo přesně to, co jsem viděl na obrázcích. Zdarma byla zahrnuta malá mini hadí hvězdice 🙂

Byli velmi spokojeni. Perfektní!

Super korál, TOP Lze jen doporučit

Bohužel si musím postěžovat, že obě odnože při příchodu vypadly ze špuntu a byly nezajištěné v kelímku, takže žádný plný bod, sorry.

Bohužel jsem trochu zklamaný. Blastomussa plavala nezajištěná v poháru, vidíte kostru a neotevírají se. Odnož s Johnnym Pumkinem je zarostlá a žádný z polypů se neotevírá. Amor of God byly špatně přilepené a zmizely v útesu. Mean Green se okamžitě otevřely a vypadají skvěle.

Vše v pořádku, opět rádi.

Vše v pořádku, ráda si objednám znovu.

Vše proběhlo super, opět rádi.

top odnož, rád bych znovu objednal.

Získejte skvělé odnože. Dobrá komunikace a super zabaleno. S radostí znovu!

Korály jsou zdravé, dobře zabalené a hlavně dorazily včas. Ceny jsou spravedlivé. S radostí znovu!

Vše můžeme jen doporučit

Skvělé korály, objevily se hned po začátku. Pěkný kontakt a balení je také velmi dobré.

Koupil jsem skimmer Deltec, kterému něco chybělo. Po reklamaci byly méně než 2 dny, ale vše bylo tam. Opravdu skvělá služba!

Super zboží velmi pěkná kvalita, výborná doprava, opět ráda

superkorály. Velmi dobře zabaleno?. Použili jste je na modrých světlech, abyste nedostali plnou světelnou tabuli ihned po jejich umístění. Tehdy vypadaly krásně. Také velmi pěkný kontakt. Mnohokrát děkuji.

Vše jak má být (smajlík ukazuje palec 😛 ) I přes velké vedro vše dorazilo v pořádku. Vždy mé potěšení! Sascha te Heesen

Super zabaleno, rychlé dodání a dobrý kontakt! Pouze UPS opět provedla "falešnou" dodávku, ale obchod s tím nemůže nic udělat! S radostí znovu

Super zabaleno, skvělá zvířata, žádní spolucestující a vše opravdu skvělá kvalita. Komunikace s obchodem je také příkladná! Toto je moje druhá objednávka zde a další budou následovat!! Skvělý obchod!!

Velmi krásná zvířata. Top baleno. S radostí znovu

Opravdu dobrý obchod!! Skvělé, zdravé korály dobré velikosti a za férovou cenu. Tady jste se srdcem ve věci. Balení bezvadné a profesionální. Ještě jednou moc děkuji!!

Pokud je to možné, dal bych více než 5 hvězdiček za obal! Naprosto vzorná, zvířátka všechna dorazila vesele a v akváriu vypadají skvěle! Vždy mé potěšení

Vynikající farmář! Při přepravě a balení bylo vidět, že bylo investováno hodně úsilí! Korály dorazily moc krásné a hlavně zdravé! Mohu jen doporučit!Děkuji, rádi ještě jednou 😉

Super korály za rozumnou cenu. Třída zabaleno a rychlé odeslání. Existovala dokonce i bezplatná odnož. HORNÍ! Objednám zde znovu!

Perfektní. Super krásná zvířata optimálně odeslána. Díky moc !

Top doprava, velmi dobrá komunikace... Vše bylo super 🙂

Velmi pěkná zvířátka, velmi dobře zabalené. Příjemná komunikace.Také děkuji za přídavek. Tento obchod mohu jen doporučit!

Po počátečních problémech s dodáním ze strany prodejce vše dorazilo v pořádku s 2denním zpožděním. Krásná zvířata Děkuji

Všechno perfektní. Profesionálně zabalené a zvířátka jsou ve skutečnosti ještě krásnější než na obrázcích 🙂

Dopřál jsem si Beach Bum. Barva na fotkách nevyšla 100%, ale ve skutečnosti jsou vidět krásné zelené polypy. Slušná cena, rád znovu za další cracker.

Dnes mám pěkný Monti. Vše dobře zabalené a super pěkné zvíře.

Velmi dobré balení! Nádherná, velká zvířata, ráda si objednám znovu

5 nápad o „Zkušenosti s CommunityCorals"

 1. Kleemann říká:

  Široký sortiment a skvělá doprava. Nejlepší místo, kam jít pro nákup korálů a odborné rady :). Rozhodně doporučit

 2. Lukáš Eisenhauer říká:

  Z tohoto farmáře mám opravdu velkou radost!! Mohu jen doporučit!
  Skvělé balení! Termín dodání byl na minutu a můj korál byl super zdravý a nádherný!

 3. Patrik Wetteborn říká:

  Jsem s tímto farmářem velmi šťastný!
  Mohu jen doporučit!
  Mohou dorazit přesně podle plánu všechny korály super zdravé!
  Prostě paráda 👍

  • CommunityCorals říká:

   děkujeme za dobré hodnocení. Ve farmářském obchodě prodejce lze příslušného farmáře ohodnotit i přímo v záložce „Recenze“. Určitě by měl velkou radost ze zdejšího dobrého hodnocení 🙂

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny * výrazný